Hizmet galaksimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak, fayda sağlayacak gezegenlerden oluşturduk. Size sunabileceğimiz farklı hizmetler için kafaya yormaya devam ediyoruz.
Galaksimiz oldukça geniş. Bildiğimiz gezengenleri yeniden ziyaret etmeyi ve hiç görmediğimiz gezegenleri keşfetmeyi seviyoruz. Bu maceraya birlikte atılmaya ne dersiniz?

SEO

Müşterilerimize; detaylı analiz, doğru bir UX deneyimiyle desteklenen SEO uyumlu kod yapısı oluşturacak fark yaratan bir SEO danışmanlığı sunuyoruz.

SHAREPOINT & MOBİL INTRANET

Kurum içi iletişim konularıyla ilgili global trendleri yakından takip ediyor, bilgi birikimimizle kurumsal şirketler için mobil ve web Sharepoint intranetler hayata geçiriyoruz.

UX TASARIM & YAZILIM GELİŞTİRME

Yazılım tarafımımızdaki gücümüzü, kullanıcı dostu arayüzler geliştirerek çok daha kolay kullanılabilir projeler hayata geçiriyoruz.

CRM UX TASARIM & ENTEGRASYON

CRM’in zaman zaman karmaşıklaşan arayüzlerini, hazırladığımız kullanıcı dostu tasarımlarla anlaşılabilir ve kolay kullanılabilir hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMALAR

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı platformlarla (Sharepoint, SAP, CRM, CMS, vb.) entegre native iOS ve android ya da React hybrid uygulama çözümleri sunuyoruz.