OGOO’YU KEŞFEDİN

Frontend Geliştirmelerinizi Profesyonellere Bırakın!

Modern frontend yaklaşımımızla, yeni nesil teknolojileri kullanarak, performansı yüksek, kullanıcı odaklı ve sürdürülebilir aynı zamanda mobil cihazlardan da erişilebilir arayüzler geliştiriyoruz.

İhtiyaçlarınızı anlayan, pixel perfect frontend geliştirmelerine taşıyan profesyonel bir hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Frontend Geliştirmelerinizi Profesyonellere Bırakın!

Frontend GeliştirmeleriNeden Önemli?

Bir web uygulamasının başarısı, önemli ölçüde frontend geliştirmelerinin nasıl tasarlandığına bağlıdır. Frontend karmaşık ve kullanılabilirliği düşük web uygulamaları, potansiyel müşterilerin sitede kalma isteğini hızla azaltarak siteden hemen ayrılmalarına neden olur. Arayüzler size ulaşan müşterilerinizle iletişim kurmanın tek yoludur ve bir defa bu iletişimde başarısız olursanız, müşterinizin tekrar sitenizi ziyaret etmesini sağlamanız çok zor olacaktır.

Alanında uzman frontend geliştiriciler, kullanışlı ve etkili arayüzler oluşturmak için birçok beceriye sahip olurlar. Günümüzde frontend'in parçası olan birçok teknoloji var ve bu teknolojiler çok hızlı update oluyor. Benzersiz web projeleri ortaya çıkarmak için doğru frontend geliştirme teknolojilerini doğru bir proje yaklaşımı ile birleştirmek gerekir. Basit widget'lardan, karmaşık web uygulamalarına kadar uzanan frontend geliştirmelerinde başarılı olmak, uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

Projelerinizin frontend geliştirme süreçlerinde en iyi sonucu almanız için uzman ekibimiz sizinle çalışmaya hazır.

Frontend Geliştirmeleri Illustration

FrontendServislerimiz

logo

React.JS

Hızlı, güçlü ve uyarlanabilir bir UI geliştirme ortamı olan React.JS, kullanılabilir web arayüzleri geliştirmek için en başarılı frontend araçlarındandır. Bileşen tabanlı bir mimariye sahiptir ve tekrar kullanabilen kodlar ve bileşen kitaplıkları oluşturabilmemizi imkân sunar. React.Js’in özelliği bize web geliştirmelerinde önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlar ve üst düzey önyüz çözümleri geliştirmemize imkân sunar.

React.JS projeleriniz için bizimle iletişime geçin!
logo

Angular

TypeScript ile yazılmış, açık kaynaklı bir frontend kitaplığı olan Angular, web tabanlı uygulamaları model–view–controller (MVC) yeteneği ile güçlendirmektir. İki yönlü veri bağlama ve normal DOM ile Angular, gerçek zamanlı uygulamalar oluşturmamızı kolaylaştırır ve anlık veri akışının yoğun olduğu web projeleri geliştirmek için güvenilir bir tercih olarak öne çıkar.

Angular projeleriniz için bizimle iletişime geçin!
logo

VUE.JS

Esnek tasarım yapıları için önerilen Vue.js, dev projeler geliştirmede başarılı olan Vue.JS, verimli ve gelişmiş web uygulamaları ve karmaşık mobil uygulamalar geliştirme konusunda yardımcıdır. Ayrıntılı dokümantasyon, kolay syntax, uygulama yapısını tasarlama esnekliği, typescript desteği ve yüksek performans özellikleriyle geliştirmelerde kolaylık sağlar.

Vue.JS projeleriniz için bizimle iletişime geçin!
logo

NODE.JS

JavaScript kodunu frontend veya backend olarak sunucu tarafında çalıştırmanıza izin veren bir Google V8 Engine JavaScript çalışma ortamı olan Node.js, bu esnekliği sayesinde projenizi daha verimli ve çapraz işlevli hale getirir, geliştirme maliyetlerini düşürür. Yüksek verimlilik, kod paylaşımı ve yeniden kullanımı, ekip içinde kolay bilgi paylaşımı gibi özelliklerinden dolayı çok çeşitli işletmeleri kendine çeken lider bir teknolojidir. Node.js'i uygulayan şirketler arasında Amazon, eBay, Reddit, Netflix, LinkedIn, Tumblr ve PayPal bulunmaktadır.

Node.JS projeleriniz için bizimle iletişime geçin!

Klasik Frontend Çözümleri

Önyüz geliştiricilerimiz, en karmaşık tasarım fikirlerini bile HTML5, CSS3, Javascript ve Style Guide kullanarak web standardıyla uyumlu bir şekilde kodlamaktadır. Farklı mobil cihaz boyutlarında ve tarayıcılarda sorunsuz çalışan responsive frontend çözümleri geliştirme konusunda kanıtlanmış uzmanlığa ve deneyime sahibiz. Klasik Frontend projeleriniz için bizimle iletişime geçin!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kullanıcı Odaklıyız

img

Web sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinize eksiksiz bir deneyim sunabilmek için pixel perfect, kullanışlı ve arayüzler geliştiriyoruz.

İhtiyaçlarınızı Analiz Ediyoruz

img

Frontend ihtiyaçlarınızı ve proje hedeflerinizi anlamak için detaylı analizler gerçekleştiriyor, çözüm önerilerimizi sizinle paylaşıyor ve analiz dokümanı oluşturarak kapsamı netleştirdikten sonra projeye başlıyoruz.

Sürdürülebilir Projeler Geliştiriyoruz

img

Modern frontend teknolojilerini, doğru bir analiz ile birleştirerek yaşam döngüsü uzun, yeni geliştirmelere kolayca imkân tanıyan, sürdürülebilir projeler hayata geçiriyoruz.

Yüksek Kaliteyi Daha Az Eforla Sunuyoruz

img

Hayata geçirdiğimiz projelerde kazandığımız deneyimlerle sürekli gelişen önyüz kütüphanelerimiz, proje ihtiyaçlarına göre kullandığımız açık kaynak kütüphaneler, önyüz geliştirme teknolojilerinde ve projelerinde deneyimli ekibimiz ile performanslı proje çıktıları sunuyoruz.

FrontendProje Yaklaşımız

1
Planlama ve analizPlanlama ve analiz
2
Araştırma ve KeşifAraştırma ve Keşif
3
Teknik TasarımTeknik Tasarım
4
GeliştirmeGeliştirme
5
TestTest
6
DeployDeploy

KullandığımızTeknolojiler

HTML5 logoHTML5
CSS3 logoCSS3
JAVASCRIPT ES6 logoJAVASCRIPT ES6
REACT logoREACT
REACT NATIVE logoREACT NATIVE
SVG logoSVG
SASS logoSASS
STORYBOOK logoSTORYBOOK
TYPESCRIPT logoTYPESCRIPT
SPFX logoSPFX
NEXT.JS logoNEXT.JS

Referanslarımız

juno logo
dominos logo
hyundai logo
pegasus logo
eczacıbaşı logo
fulltrip logo
toyota logo