SEO

 

Müşterilerimize; detaylı analiz, doğru bir UX deneyimiyle desteklenen SEO uyumlu kod yapısı oluşturacak fark yaratan bir SEO danışmanlığı sunuyoruz.

SEO
NEDİR?

Google’da ilgili kelimelerde hedef kitlenin karşısına ilk sıralarda çıkmak tüm şirketlerin önem verdiği konular arasında yer alıyor. Ancak rekabetin çok yüksek olduğu dijital dünyada bu hedefe “sürdürülebilir” şekilde ulaşmak farklı bir SEO yaklaşımı gerektiriyor. Bu nedenle, OGOO olarak müşterilerimize, kabul edilen SEO yaklaşımının ötesinde bir hizmet vermek için çalışıyoruz.

Önemli kelimelerde ilk sıralarda çıkmaya değer vermekle birlikte bizim için en önemli konu, web sitesinin kodsal ve tasarımsal olarak SEO uyumlu olması, farklı kelime aramalarında da şirketin hizmet ve ürünlerinin maksimum düzeyde hedef kitleyle buluşması. SEO hizmetimiz kapsamında müşterilerimize; detaylı bir analiz, doğru bir UX deneyimiyle desteklenen SEO uyumlu kod yapısı ile sektörde “Otoriter” bir web sitesi hazırlamayı ya da mevcut bir web sitesini bu özelliklere sahip bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

SEO hizmetimizi “Dönüşüm Oranı Optimizasyonu” sağlayan özel tool’lar kullanarak belli metriklerle destekliyor ve SEO yatırımının yarattığı "gerçek faydaları" düzenli olarak raporluyoruz.

SEO KULLANAN MÜŞTERİLERİMİZ