SOSYAL INTRANETLER

 

Müşterilerimizin kurum içi iletişimini artıran kapsamlı iletişim platformları yaratarak “İşveren Markası” algısını yükseltiyoruz.

Çalışanları mutlu etmek; onları dinlemek, fikirlerine değer vermek ve çalışma hayatlarını kolaylaştırmak, eğlenceli hale dönüştürmekle sağlanıyor. OGOO Sosyal Intranetler, farklı müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanmış modülleri ile kurum içi iletişime yeni bir soluk getiriyor. Çalışanlar ile üst yönetim arasında köprü oluştururken, kurum aidiyetini artıran özellikleriyle çalışan memnuniyetini artırıyor.

MODÜLLER

Kullanıcı Profili

Kurumsal intranet kullanıcılarının kendi profilleri ile portalı kullanırken, yaptıkları hareketleri, paylaşımları görebilmelerini sağlarken, şirket için de kendileri hakkında değerli bilgiler paylaşmalarına imkan sunabilirsiniz.

Kurumsal Rehber

Şirket içinde kişilerin birbirlerine kolayca ulaşabilmeleri için kurumsal bir rehber oluşturabilir, yekilendirme altyapısı ile hiyerarşik şekilde kullanıcıların kimin iletişim bilgilerini erişebileceğini kurgulayabilirsiniz.

Sosyal Ağ

Çalışanlarınızın sosyal medyayı kullanırken yakaladığı motivasyonu kurum içine taşıyarak, paylaşımlarını oluşturduğunuz sosyal ağ üzerinde yapmalarına olanak sunarak kendilerini daha rahat ve güvenilir bir çalışma ortamında hisstemelerini sağlayabilirsiniz.

Anket Yönetimi

Çalışanlarınız için hazırladığınız farklı anket tipleri ile onların fikirlerini alıp bu fikirleri şirket vizyonunu geliştirmek ve daha mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için kullanabilirsiniz.

Çalışanlardan Haberler

Şirket içinde doğum günü, yeni çalışanlar ve terfi haberleri intanet kullanıcılarını bilgilendirebilir, profil yapısıyla entegre çalışmasını sağlayarak tebrik mesajları gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Toplantı Yönetimi

Şirket içinde yönetilmesi en zor konulardan birisi olan toplantı odası yönetimini gerçekleştirebilir, dilerseniz outlook entegrasyonu ile var olan toplantıların gösterimini intranet üzerinden yapabilirsiniz.

Satış ve Hedef Yönetimi

Satış ekiplerinin yaptığı tüm satışları takip edebilir, hedef tanımlamalarını da portal üzerinden yaparak satış hedefine ne kadar yaklaştığını çalışanlarınıza anlık olarak gösterebilirsiniz.

Kurumsal Etkinlik Takvimi

Kurum içinde yıl içinde gerçekleşecek tüm etkinlikleri, eğitimleri intranet üzerinden çalışanlara duyurabilir, departman bazlı olarak etkinliklerin gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim

Eğitim dokümanlarınızı, videolarınızı intranet üzerinden yayınlayabilir devamında testler uygulayarak eğitimlerin başarısını, anlaşılmasını ölçebilir hatta bunu bir performans kriteri olarak değerlendirebilirsiniz.

Performans Yönetimi

Eğitim, satış hedefi tutturma, rakip aktivitesi tanımlama gibi modülleri performans yönetimine bağlayabilir ya da kendi performans kriterlerinizi kişi bazlı olarak intranet üzerinden duyurabilirsiniz.

Görsel Arşiv

Şirket için gerçekleştirdiğiniz etkinliklerde, eğitimlerde çekilen fotoğraflara ve videolara intranetinizde yer verip, kurumsal hafızanın canlı tutulmasını sağlayabilirsiniz.

SOSYAL INTRANET KULLANAN MÜŞTERİLERİMİZ

 

SOSYAL INTRANET KİMLER İÇİNDİR?