TEKNOLOJİ AJANSI

OGOO; satış, iç iletişim, iş süreçleri ve müşteri iletişimi alanlarında "dijital dönüşüm" çözümleri ve ürünleri geliştiren bir teknoloji ajansıdır.

OGOO; Aygaz, Brisa, Bridgestone, Domino’s Pizza, Eczacıbaşı Holding, JLL, Lassa, Lexus, Pegasus, Tadım, Tefal, Tofaş, Toyota, Turkcell gibi sektörlerinin önde gelen yerel ve global şirketlerine web ürünleri, mobil uygulamalar ve Microsoft altyapılı çözümler sunar.

Microsoft’un Collaboration & Content (SharePoint Intranets & Web Sites) yetkinliğine sahip iş ortakları arasında yer alan OGOO, müşterilerinin birçok sürecini tek platformda toplayan bütünleşik Sharepoint Intranet çözümleri sunar. Sharepoint Online ile Microsoft Powerapps ve Power Automate (Flow) altyapılarıyla birleştiren çözümlerle de İş Süreçleri'nin de hızlıca dijitalleşmesini sağlar.

OGOO’nun kurum içi iletişim ve etkileşim ürünü "Juno Intranet", web ve mobil uygulama üzerinde çalışan 30+ hazır fonksiyonu ile şirketlerin IK ve Kurumsal İletişim süreçlerinin kolay ve hızlı bir şekilde dijitalleşmesini sağlar. Böylece şirketlere, çalışanlarıyla zaman ve mekan bağımsız, etkileşimli bir iletişim fırsatı sunar.

DEĞERLERİMİZ

Innovative

İNOVATİF

Teknolojik yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirirken; müşterilerimizin ihtiyaçlarını da, yeni teknolojilerle buluşturarak fark yaratan ürünler ve çözümler ortaya çıkarırız.
collective

KOLEKTİF

Farklı sesleri kolektif hareket eden tek bir takımda toplarız. Çalışırken eğlenir, birbirimize güvenir, özveriden kaçınmadan nitelikli işler ortaya çıkararak hem birbirimizi hem işimizi büyütürüz.
benefit-icon

FAYDA ODAKLI

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz eder, onlar için kullanılabilir, sürdürülebilir, performansı yüksek ve optimum kaynakla hayata geçebilecek dijital projeler geliştiririz.
Passion

TUTKULU

Sürdürülebilir hedeflerle sektörün global oyuncusu olma yolunda her geçen gün artan bir tutku ile çalışır, hedefe giden yolda karşımıza çıkan engellerden ve rekabetten güç alırız.
Solution

ÇÖZÜM ÜRETEN

Doğru işleyen süreçlerin, doğru çözümler üreteceğine inanırız. Süreç odaklı bir yaklaşımla projelerimizi, ürünlerimizi ve şirketimizi geliştirir, eksiklerde hızlı hareket eder süreçlerimizi iyileştirecek çözümler geliştiririz.
Experience

NİTELİKLİ

Alanında uzman profesyoneller ile çalışır, tecrübenin sesine önem veririz. İşin bitmesinden çok, nasıl bittiği ile ilgilenir, edindiğimiz deneyimler ile uzmanlıklarımızı geliştirir, işlerimizin kalitesini artırırız.

MİSYON

“OGOO; tutkuyla gelişir, takım olarak çalışır, iletişimin gücüne inanınır. Müşterileri için sürdürülebilir, kullanılabilir ve bütünleşik ürünler geliştiren, uzman olduğu alanlarda öncü bir teknoloji ajansıdır.”

VİZYON

“Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıran entegre dijital ürünler ve çözümler geliştirerek, çevik yeteneklerle küresel düzeyde büyüyen ve tercih edilen lider bir teknoloji ajansı olmak ve bu hedefe ulaşırken gelirlerinin %80’ini yazılım ihracatı üzerinden sağlamak.”